Krúžky

V našej ponuke máme množstvo záujmových a vzdelávacích krúžkov. Či už má vaše dieťa záujem o prírodu, počítače, ručné práce, alebo divadlo, nie je to pre nás žiaden problém. Krúžky sú vedené odborníkmi na daný obor, ktorí vedia odhaliť talent vašich detí a individuálne s nimi pracovať. V prípade záujmu o bližšie informácie a úplnú ponuku krúžkov a aktivít, alebo s akýmikoľvek požiadavkami nás kontaktujte.

Tu sú niektoré vybrané:

Anglický, nemecký, alebo ruský jazyk
Čím viac jazykov vaše dieťa vie, tým sa v živote lepšie uplatní. Ponúkame na výber hneď tri jazyky s native speakrom, ktorí sa s vašimi deťmi naučí angličtinu zábavnou formou.

Počítačový kurz
Vedieť pracovať s počítačom je dnes nevyhnutné. No ukázať deťom, že počítač nie je iba na hranie hier, ale môžu na ňom tvoriť je veľmi dôležité. Náš odborník na počítače s desaťročnými skúsenosťami prednášal aj na mnohých univerzitách a nenaućí deti len to ako hry hrať, ale dokonca aj to, ako hry vytvárať.

Tvorivé dielne
Bližší popis pripravujeme.
Pohybové cvičenia
Bližší popis pripravujeme.
Divadelný krúžok
Bližší popis pripravujeme.

Krúžok prírody
Mnoho škôlok a škôl ponúka turistický krúžok. No my chceme byť iní. Preto prechádzky spojíme s tým, ako príroda funguje, naučíme deti rozpoznávať stromy, staršie deti sa dokoncia naučia táboriť. Počas víkendov navštívime prírodu v okolí Bratislavy, kde si budeme opekať.

Univerzálny krúžok
Ak si neviete vybrať, skúste tento univerzálny krúžok. V ňom sa na nič nešpecializujeme. Jednoducho naučíme dieťa trošku z každého rožku. Zájdeme s ním do prírody, zahráme si divadlo, nakreslíme a vymodelujeme naše zážitky, alebo si vymaľujeme omaľovánky priamo na počítači.

A ďalšie…
Ak by sme napísali všetky krúžky a aktivity, sme tu snáď do zajtra. No v ponuke máme snáď všetko, na čo si spomeniete.